Напишіть нам в месенджери
ДОБАВКА ДІЄТИЧНА ДО РАЦІОНУ ХАРЧУВАННЯ «ГІАЛУРОНОВА КИСЛОТА» 120 МГ №100
Купити в інтернет-магазині
Опис:

Рекомендації щодо застосування: допоміжний засіб до раціону харчування при віковому дефіциті гіалуронової кислоти та хондроїтину в організмі; при скутості та неприємних відчуттях в суставах під час руху. Сприяє покращенню тонуса та упругості зневодненої та сухої шкіри, відновлює зволоження, захищає від фотостаріння; відновлює природний стан шкіри після косметичних процедур. Перед застосуванням рекомендована консуль-тація лікаря

Спосіб застосування та рекомендована добова доза: дорослим по 1 капсулі 1 раз у день під час їжі. Запивати великою кількістю води. Вживати протягом 1 місяця. При необхідності курс можна повторити після погодження з лікарем.
Не є лікарським засобом.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість до компонентів, вагітність,годування груддю, порушення згортання крові.

Застереження щодо застосування: не перевищувати рекомендовану добову дозу.Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці виробника у сухому, захищеному від світла приміщенні у недоступному для дітей місці при температурі від +5°С до +25°С.

1 капсула містить: гіалуронової кислоти 120 mg (мг). Допоміжні речовини: желатин, гліцерин, діоксид титану, вода.

Форма випуску: капсули з масою вмісту 500 mg(мг)± 9%, 100 капсул

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність на 100 g(г): білки – 2,1 g(г), жири – 20,3 g(г), вуглеводи – 10,2 g(г); 3100 kJ/кДж (780 kcal/(ккал)).

Купити в інтернет-магазині