Напишіть нам в месенджери

Про продукцію

Вивчення механізмів діяльності рогового шару шкіри, біосистеми шкірної клітини і проблеми патології верхнього рогового шару шкіри дозволили створити унікальний препарат, що сприяє регенерації клітин і швидкому загоєнню ран. Наш продукт – унікальний тим, що в якості заявленої дії ставить завдання: відновити захисну бар’єрну функцію шкіри.

Роки досліджень дозволили зробити важливий висновок – дія будь-якого препарату, нанесеного на поверхню шкіри, слід розглядати, перш за все, з позицій його можливого впливу на епідермальний бар’єр. Новизна і унікальність нашої продукції в тому, що вона відновлює шкірний бар’єр до норми, а оздоровлення шкіра сама справляється з проблемами, що виникають. «ГРІН ФАРМ КОСМЕТІК” не додає ніяких гормонів і хімічних лікарських субстанцій. Тільки природні рослинні речовини в поєднанні з високими технологіями, створеними на базі останніх досягнень світової наукової думки в таких областях як дерматологія, корнеологія, косметологія, цитологія, біохімія і фітохімії.

На сьогоднішній день, наша компанія виробляє продукцію під двома брендами: «СЛУЖБА ПОРЯТУНКУ шкіри» і «GREEN PHARM COSMETIC».

«Служба порятунку шкіри» – кошти, призначені для боротьби з шкірними захворюваннями, а так само сприяють максимально швидкої регенерації шкіри з ушкодженнями різного виду і ступеня тяжкості.

«GREEN PHARM COSMETIC» – косметологічні засоби, призначені як для використання професійними косметологами, так і для домашнього догляду за шкірою.

Продукція ТМ «GREEN PHARM COSMETIC» створена на основі рослинних екстрактів завдяки чому, надає м’який вплив на епідерміс і ефективно усуває виявлені проблеми зі шкірою.

Ми працюємо з великими аптечними мережами, косметологічними центрами, лікарями і дерматологами по всій Україні. Наші фахівці проводять виїзні навчальні семінари та майстер-класи, беруть участь в міжнародних косметологічних виставках. Матеріально-технічна база фірми (власне виробництво) дає можливість ефективно виконувати будь-які завдання, а досвід і багаторічні дослідження дають впевненість у дієвості, унікальності і незамінності нашої продукції.