Напишіть нам в месенджери

Лікування вугрової хвороби

Красива, чиста і доглянута шкіра – мрія і мета будь-якої людини. Однак в нашому сучасному світі до фахівців естетичної медицини все частіше звертаються з проблемою прояви вугрової хвороби.

Найбільш часто акне виникає в підлітковому віці, але може зустрічатися і у дорослих. Причини цієї хвороби можуть бути самі різні – зміна гормонального фону у підлітків, у жінок під час вагітності, у людей, які приймають деякі гормональні препарати, спадкова схильність до акне, а також неправильний догляд за шкірою.

Проблеми зі шкірою завжди починаються з неправильного ставлення до себе. Шкіра людини не завжди може бути ідеальною – вона потіє, поблискує жирним блиском, має чорні точки і деякі розширені пори. Іноді на ній з’являються окремі прищики. Так відбувається тому, що шкіра бере участь у роботі складного механізму, через неї відбувається обмін речовин нашого організму з зовнішнім середовищем. Організм через шкіру може сигналізувати про гормональні зміни у дівчини перед менструацією. При появі шлунково-кишкових розладів шкіра, як орган виділення бере участь у виведенні токсинів. При появі окремих прищиків або збільшенні жирності шкіри, досить буде підібрати спеціальний догляд, дотримуватися правильного режиму харчування і сну.

Однак існують і більш серйозні стадії розвитку вугрової висипки. При надмірному виділенні сала з сальних залоз порушується склад гідроліпідної мантії шкіри, структура сальних залоз, утворюються щільні сальні пробки. В таких умовах починають активно розмножуватися пропіонбактеріі акне, які є збудниками гнійних інфекцій. Надмірна активність цих бактерій і є причиною хронічного перебігу вугрової хвороби.

Лікування пацієнтів з висипом хворобою має бути направлено в першу чергу на зниження проявів постакне – самого серйозного ускладнення з точки зору зовнішнього вигляду шкіри.

Лікування вугрової хвороби дуже довгий і кропіткий процес, що вимагає чималих зусиль і терпіння. На сьогоднішній день сучасна медицина винайшла безліч методів усунення даної проблеми – медикаментозне лікування, апаратні і лазерні процедури, спеціальна лікувальна косметика.

Давайте розглянемо основні рекомендації по догляду за проблемною шкірою під час лікування.

Шкіра потребує щоденного дбайливого вечірньому очищенні за допомогою м’якого засобу для чищення. Слід надавати перевагу кошти без лугу.
Не можна використовувати скраби для очищення шкіри.
Ніколи в догляді за шкірою не повинні використовуватися косметичні засоби, що містять спирти.
Підсушують маски виключаються з догляду.
Застосування тональних кремів, BB, консіллер і коректорів погіршує здоров’я шкіри.
Після вмивання шкіра вимагає нанесення легкого захисного зволожуючого засобу.
Не можна застосовувати в домашньому догляді антибактеріальні речовини, антисептичні розчини.
Видавлювання прищів і вугрів може значно погіршити перебіг хвороби.

Для ефективного лікування користуйтеся спеціальної космецевтикою. Фітогель 911 від акне і комедонов – це натуральний засіб, що відновлює pH баланс шкіри і сприяє розсмоктуванню і виведенню запальних елементів. Фітогель 911 також виводить токсини і покращує колір обличчя, при цьому не сушить шкіру.

Щоб допомогти своїй шкірі впоратися з непростим захворюванням, слід підібрати правильне і збалансоване харчування. Продукти, які ви вживаєте в своєму раціоні, повинні бути не гострими і не жирними, а також містити корисні вітаміни для підтримки імунітету.

Також не варто забувати про прогулянки на свіжому повітрі і достатньому вживанні рідини (не менше 2 літрів в день).

Ну і, мабуть, найголовніша рекомендація: вугрі – стрессозавісімое захворювання, тому постарайтеся зберігати гарний настрій, і вірте в успішне лікування!