Напишіть нам в месенджери
BALSAM ZVEZDA®, 4 Г
Купити в інтернет-магазині
Опис:

Бальзам має протизапальні, місцево зігріваючі, антисептичні, анестезуючі властивості, також розширює капіляри, покращуючи кровопостачання та незначною мірою знижує кров’яний тиск, діє на рефлекторні центри центральної нервової системи, проявляючи стимулюючий ефект. Застосовується як допоміжний засіб при попередженні та лікуванні симптомів грипу, простудних захворювань, захитування, загострення захворювань опорно-рухового апарату, при больовому синдромі будь-якого походження (у тому числі при головному болю), при гематомах, вивихах, незначних запаленнях шкіри, укусах комах (для усунення місцевого запалення шкіри, болю та свербежу).

Спосіб застосування: невелику кількість бальзаму наносити на окремі ділянки шкіри і втирати: при головному болю – в область скронь та потилиці; при нежиті – під ніздрями; при простудних захворюваннях – в область грудей, спини; при укусах комах – на місце укусу.

Особливості застосування: не наносити бальзам на відкриті рани,слизові оболонки, оберігати очі від попадання бальзаму. З обережністю застосовувати препарат у період вагітності та лактації та при схильності до алергічних реакцій на лікарські засоби.

Склад/INCI: Glyceryl Monostearate, Cetyl Alcohol, Camphor, Camphor Essential Oil, Menthol, Mentha Piperita (Peppermint) Essential Oil, Beeswax, Eugenia Caryophyllus (Clove) Leaf Oil, Eugenia Caryophyllata Essential Oil, Lanolin, Eucalyptus (Eucalyptus Grandis) Essential Oil, Sea Buckthorn Oil, Cinnamomum Cassia (Cinnamon) Oil.

Купити в інтернет-магазині