Напишіть нам в месенджери
СИРОВАТКА “SYN-AKE” ЧОЛОВІЧА ДЛЯ РОЗГЛАДЖУВАННЯ МІМІЧНИХ ЗМОРШОК, 15МЛ
Купити в інтернет-магазині
Опис:

Сироватка SYN-AKE для чоловіків – інноваційний та ефективний засіб, створений для відновлення пружності шкіри та зменшення мімічних зморшок: «гусячих лапок» навколо очей, рельєфних складок на чолі та в області носо-губного трикутника. Активні компоненти складу розслабляють м’язи обличчя, вирівнюючи рельєф шкіри та розгладжують зморшки.

Спосіб застосування: наноситься на попередньо очищену шкіру, в області «гусячих лапок» у зовнішнього кута ока. Зважаючи на накопичувальний ефект, рекомендовано застосування сироватки курсом.

Інтенсивність курсу залежить від ступеня прояву зморшок.

Для сильно виражених зморшок рекомендується курс:
3 тижні наносити один раз на день, м’якими рухами невелику кількість сироватки, розподіляючи в області «гусячих лапок». Після цього зробити перерву на два тижні. Повторити курс.

Для слабко виражених зморшок рекомендується курс:
2 тижні наносити один раз на день. Після цього зробити тижневу перерву. Повторити курс.

Не варто збільшувати тривалість одного курсу більше 40 днів

Склад: Water(Aqua), Hyaluronic Acid, Glycerin (and) Aqua (and) Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Salvia Оfficinalis Extract, Matricaria Chamomilla Flower Extract, Bidens Tripartita Extract, Vitis Vinifera Seed Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Chamerion Angustifolium Extract, Allantoin, Glycerin, Propylene Glycol, Carbomer, Triethanolamin, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Phenonip.

Обєм: 15 мл

Купити в інтернет-магазині