Напишіть нам в месенджери
ДОБАВКА ДІЄТИЧНА ДО РАЦІОНУ ХАРЧУВАННЯ «ОМЕГА 3-6-9», 1000 МГ
Купити в інтернет-магазині
Опис:

Рекомендації щодо застосування: біологічно активна добавка до раціону харчування Омега-3-6-9 містить найважливіший компонент повноцінного харчування – поліненасичені жирні кислоти, отримані виключно з природних джерел: риб’ячого жиру, лляної олії і олії бурачника аптечного (Borago officinalis). Нормалізує рівень холестерину,зміцнює імунну та серцево-судинну системи;зміцнює нервову систему і підтримує здоров’я го-ловного мозку,омолоджує шкіру, підвищує її еластичність,зміцнює волосся. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря

Спосіб застосування та рекомендована добова доза: капсули Омега 3-6-9 застосовують перорально дорослим та дітям від  12-ти років – по 1-2 капсули 2- 3 рази на добу. Тривалість прийому – 1 місяць. При необхідності прийом можна повторити попередньо проконсультувавшись з лікарем. Капсули бажано приймати після їжі і запивати достатньою кількістю рідини.

Не є лікарським засобом.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до будь-якого з компонентів продукту,вагітність, годування груддю, не застосовувати дітям до 12-ти років.

Застереження щодо застосування: не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Форма випуску: капсули з масою вмісту 1000 мг ± 9% по 100 штук.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній  упаковці виробника при температурі від   +80 до +200С у сухому, захищеному від світла приміщенні у недоступному для дітей місці.

Склад: 1 капсула містить: риб’ячий жир, олія льону, олія насіння бурачника. Допоміжні речовини: желатин, гліцерин, сорбітол, вода.

Поживна (харчова) та енергетична цінність ( калорійність) на 100 г: білки – 0, жири – 99,8, вуглеводи – 0;   898,2 ккал

(3760,6 кДж). Не містить цукру,консервантів.

Купити в інтернет-магазині