Напишіть нам в месенджери
КРЕМ КОСМЕТИЧНИЙ «МЕЗОКОКТЕЙЛЬ ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ», 50 МЛ
Купити в інтернет-магазині
Опис:

Крем косметичний «Мезококтейль для обличчя» створений на основі ламелярної емульсії для догляду та ремоделювання зрілої шкіри.

Активний склад з низькомолекулярною гіалуроновою кислотою та комплексом з 2 тетрапептидів, що складаються з 8-ми амінокислотних залишків, покращує якість міжклітинного матриксу. Стимулює утворення колагену і волокон, зміцнює шкіру, збільшуючи її щільність і пружність.

Acetyl Tetrapeptide-11 – ремоделюючий пептид, що має здатність запускати оновлення клітин фізіологічним шляхом та імітує природний механізм регуляції процесів розпаду та синтезу його компонентів.

Acetyl Tetrapeptide 9 стимулює утворення протеогліканів, які «зв’язують» фібрили колагену в пучок. Комплекс з омега 3,6,9 жирними кислотами, олією Аргана і кокоса відновлює гідроліпідний бар’єр шкіри.

Пантенол, комплекс вітамінів А, Е, F, і екстрактів: зеленої кави, кінського каштана, виноградної кісточки тонізують і зміцнюють тургор шкіри.

При регулярному використанні крем надає сяйво і здоровий зовнішній вигляд шкірі обличчя, прискорює синтез біологічно активних молекул , що беруть участь у створенні нових опорних структур і в адгезії шарів шкіри.

Спосіб застосування: невелику кількість крему нанести на чисту шкіру, рівномірно розподілити крем круговими масажними рухами, дочекатися повного всмоктування. Наносити 2 рази в день вранці і ввечері. Накопичувальна дія від застосування пептидів та очікуваний результат проявляється через 2-4 тижні регулярного використання.

Для досягнення максимального ефекту рекомендовано використання крему в комплексі з ліфтінговим масажем обличчя.

Об’єм: 50 мл

Купити в інтернет-магазині