Напишіть нам в месенджери
«МЕЗОСИРОВАТКА ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ» ЕКСПРЕС – ЛІФТИНГ, 30 МЛ
Купити в інтернет-магазині
Опис:

«Мезосироватка для обличчя» експрес-ліфтинг забезпечує вирівнювання рельєфу шкіри, заповнює і розгладжує зморшки.

Активні натуральні компоненти на основі природних біополімерів і полісахаридів – камеді акації сенегальської, камеді Rhizobian і високомолекулярної гіалуронової кислоти при нанесенні на поверхню шкіри утворюють полімерну плівку, формують структурну сітку. Біополімерна плівка при повному висиханні розгладжує зморшки, забезпечує зволоження і створює підтягуючий омолоджуючий ефект.

Комплекс гідролізованих протеїнів, найбільш наближених за своїм складом до шкіри і доступних для глибоких шарів, має зволожувальну, живильну і регенеруючу дію, сприяє активізації процесу відновлення клітин.

Д-пантенол (провітамін В5) і комплекс вітамінів А, Е, F стимулюють утворення колагену і еластану, зміцнюють шкіру і роблять її більш пружною. Екстракти зеленої кави і перцевої м’яти тонізують та зміцнюють тургор млявої шкіри.

Спосіб застосування: невелику кількість сироватки нанести на чисту шкіру обличчя, включаючи зону навколо очей, рівномірно розподілити круговими масажними рухами по косметичних лініях, дочекатися повного висихання *.

При сильному відчутті стягування наносити сироватку після нанесення крему (по типу шкіри, після його повного всмоктування або видаливши його залишки. Наносити в міру необхідності. Підходить для щоденного застосування.

* Інформація від виробника активних компонентів: ефект проявляється через 15 хвилин після нанесення і стає максимальним через 1 годину.  96% учасників експерименту дійсно відчули підтягуючий ефект.

Об’єм: 30 мл

Купити в інтернет-магазині