Напишіть нам в месенджери
ФІТОГЕЛЬ ОСВІТЛЮЮЧИЙ (PH 5,5), 150 МЛ
Купити в інтернет-магазині
Опис:

Фітогель застосовується для зменшення пігментації на обличчі і на тілі. Відбувається регулювання синтезу меланіну за допомогою натуральних складових в наслідок чого освітлюються ділянки шкіри, які схильні до пігментації. До складу даного засобу входять активні зволожуючі, захисні і пом’якшувальні компоненти. При використанні на всій області обличчя – зникають травматичні плями від запалень, вирівнюється колір. При застосуванні на локальній зоні плями зменшуються від 20% до 30% за 3-4 тижні.

Спосіб застосування: наносити на чисті пігментовані ділянки шкіри тонким шаром вранці і ввечері. Можна наносити під макіяж. Не має сезонного обмеження щодо використання. Мінімальний курс використання – 4 тижні.

Активний склад: Water (Aqua), Glycerin, Aqua (and) Amorphophallus Konjac Root Extract, Papain, Allantoin, Artemisia Absinthium Extract, Humulus Lupulus Extract, Rosa Canina Fruit Extract, Chamomilla Recurita Flower Extract, Betula Pendula Extract, Arctostaphylos Uva-Ursi Extract, GlycyrrhizaGlabra Root Extract, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol, Carbomer, Triethanolamine, PEG-7 Glyceryl Cocoat, Phenonip.

Обєм: 150 мл

Купити в інтернет-магазині