Напишіть нам в месенджери
ГЕЛЬ-ДЕЗІНКРУСТАНТ ДЛЯ РОЗКРИТТЯ ПОР (PH 9), 250 МЛ
Купити в інтернет-магазині
Опис:

Гель створений для очищення шкіри методом холодного гідрування. Гель-дезінкрустант за рахунок лужного рН ефективно розкриває пори, обмилює жири, видаляє секрет сальних залоз, прискорює кровотік, підвищує проникність судин і клітинних мембран. Стимулює проліферацію клітин шкіри. СО2 екстракти, що знаходяться у складі гелю, мають антисептичні й стимулюючі властивості, а також мають протизапальну та детоксикуючу дію. Після застосування гелю-дезінкрустанта вирівнюється рельєф шкіри, нормалізується жировий обмін сальних залоз, поліпшується колір обличчя.

Спосіб застосування: апаратна методика починається з нанесення на шкіру обличчя гелю. Накрити обличчя плівкою і теплим рушником. Зняти рушник і плівку, обробити проблемні зони за допомогою електрода з негативним полюсом. При мануальної чищенні проводити процедуру аналогічним чином. Тривалість експозиції залежить від типу шкіри і становить у середньому 20-30 хвилин.

Активний склад: Water(Aqua),Tween-80,Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Carbonate, Sodium Hydrocarbonate, Hydroxyethylcellulose, Triethanolamine, Nipaguard CMB, Juniperus Communis, Daucus Sativus Seeds Extract, Myristica Fragrans Extract, Urtica Dioica Extract.

Об’єм: 250 мл

Купити в інтернет-магазині