Напишіть нам в месенджери
ГІДРОКСИТЕРАПІЯ, 450 МЛ
Купити в інтернет-магазині
Опис:

Гідрокситерапія насичує шкіру киснем та забезпечує тривалу гідратацію шкіри, сприяє оновленню клітин та допомагає відновити і підтримувати природний захисний бар’єр шкіри. Компоненти, які входять до складу продукту стимулюють вироблення колагену та еластину, підвищують тургор шкіри, зменшують прояви фотостаріння та рубців. Наша шкіра забезпечена густою та розвиненою системою капілярів. Один з яскраво виражених ефектів гідрокситерапії – ефект периферичної вазодилатації, завдяки якому капілярна мережа і клітини епідермісу насичуються киснем, що призводить до очищення і омолодження шкіри.

Спосіб застосування: Курс проведення 5 -10 процедур один раз на тиждень. Потім підтримуюча процедура один раз на місяць. Набору вистачає на 15 процедур.

Застереження при застосуванні: після застосування рекомендовано утримуватися від прийняття сонячних ванн та використовувати засоби з високим ступенем захисту від УФ-променів від 25+ да 50+ торгової марки The Lab Beauty.

Протипоказання: вагітність та період лактації, герпес, пошкодження шкірного покриву, дерматологічні захворювання, гострий процес запалення. Перед процедурою провести тест на алергічну реакцію.

Тільки для професійного використання.

Дозволяється використовувати в будь-яку пору року.

 

Гель- каталізатор

Гель містить в собі альфа-гідроксикислоти, що сприяють м’якій ексфоліації клітин з поверхні епідермісу та проникненню активних компонентів в дерму. Створений для проведення першої фази безін’єкційної гідрокситерапії. Містить активний комплекс, який нормалізує процеси регенерації, покращує кровообіг і прискорює виведення токсинів зі шкіри, готує шкіру до нанесення геля-іонізатора.

Спосіб застосування: нанести гель-каталізатор на очищену шкіру. Залишити на 5 хвилин.

Склад: Water (Aqua), Glycerin, Glycolic Acid, Carbomer, Lactic Acid, Ascorbic Acid (Vitamin C), Citric Acid, Perfume.

 

Гель-іонізатор

Після нанесення геля-іонізатора запускається процес активного виділення кисню. Завдяки чому оксигенація клітин посилюється, а токсини інтенсивно виводяться зі шкіри. Сприяє покращенню синтезу колагену, забезпечується виділення енергії для ефективного транспортування кисню в верхньому шарі епідермісу, відбілює шкіру. Гель створений для проведення другої фази безін’єкційної гідрокситерапії.

Спосіб застосування: рясно нанести гель-іонізатор на гель-каталізатор на 15 хвилин. Після нанесення очікується відчуття легкого печіння. Ретельно змити водою.

Склад: Water(Aqua), Tylose, Sodium Hydrocarbonate, Nipaguard™ CMB, Vitamin K.

 

Антиоксидантний гель

Антиоксидантний гель для завершення процедури безін’єкційної гідрокситерапії закріплює ефект запущений гелем-каталізатором та гелем-іонізатором. Активні компоненти на заключному етапі процедури глибоко проникають у шкіру. Екстракт алое, гіалуронова кислота заспокоюють та зволожують шкіру. Колаген та комплекс вітамінів сприяють підвищенню пружності шкіри, живлять її. У комплексі складники зменшують еритему, стимулюють регенерацію клітин шкіри та вироблення міжклітинного матріксу. Гасить активний процес, запущений гелем -іонізатором.

Спосіб застосування: нанести гель на очищену шкіру. Залишити на 20 хвилин. Ретельно змити водою. Завершити процедуру кремом Біопротектор®.

Склад: Sodium Alginate, Water(Aqua), Glycerin, Soluble Collagen (Desamidocollagen), Sodium Hyaluronate, Aloe Vera Extract, Allantoin, Dimethyl Sulfone, PEG 40 Hydrogenated Castor Oil, Retinol (Vitamin A), Tocopheryl Acetate(Vitamin E), Linoleic Acid (Vitamin F), Urea, Phenonip®, Perfume.

Купити в інтернет-магазині