Напишіть нам в месенджери
КАРБОКСИТЕРАПІЯ, 420 МЛ
Купити в інтернет-магазині
Опис:

Сприяє зменшенню проявів фотостаріння, має ліфтинг-ефект, покращує фізіологічний стан шкіри. Виводить токсини зі шкіри. Зменшує акне та пост-акне, прояви куперозу та пігментацію. Має антиейдж властивості: зменшує зморшки, підвищує тургор шкіри, стимулює вироблення колагену та еластину. Зменшує рубці. Чинить потужну детоксикуючу дію.Спосіб застосування: Курс проведення 4-10 процедур один раз на тиждень. Потім підтримуюча процедура один раз на місяць. Набору вистачає на 20 процедур.Протипоказання: вагітність та період лактації, герпес, пошкодження шкірного покриву, дерматологічні захворювання, гострий процес запалення. Перед процедурою провести тест на алергічну реакцію. Тільки для професійного використання косметологами.

Гель- ексфоліатор

Гель містить в собі альфа-гідроксикислоти, що сприяють м’якій ексфоліації клітин з поверхні епідермісу та проникненню активних компонентів в дерму. Створений для проведення першої фази безін’єкційної карбокситерапії. Спосіб застосування: нанести гель- ексфоліатор на очищену шкіру. Залишити на 5 хвилин.

Склад: Water (Aqua), Glycerin, Glycolic Acid, Carbomer, Lactic Acid, Ascorbic Acid (Vitamin C), Citric Acid, Perfume.

Гель-активатор

Гель-активатор забезпечує ефект Бора (збільшення засвоєння кисню шкірою) за рахунок виділення вуглекислого газу та води. Створений для проведення другої фази безін’єкційної карбокситерапії. Сприяє покращенню кровообігу в капілярах, знімає набряклість. Покращується здатність шкіри приймати та транспортувати корисні складники.

Спосіб застосування: рясно нанести гель-активатор на гель-ексфоліатор на 20 хвилин. Після нанесення очікується відчуття легкого печіння. Ретельно змити водою.

Склад: Water(Aqua), Tylose, Sodium Hydrocarbonate, Nipaguard™ CMB.

Заспокоюючий гель

Заспокоюючий гель для завершення процедури безін’єкційної карбокситерапії. Закріплює ефект геля-ексфоліатора та геля-активатора. Активні компоненти на заключному етапі процедури глибоко проникають у шкіру. Екстракт алое, гіалуронова кислота заспокоюють та зволожують шкіру. Колаген та комплекс вітамінів сприяють підвищенню пружності шкіри, живлять її. У комплексі складники зменшують ерітему, стимулюють регенерацію клітин шкіри та вироблення міжклітинного матріксу. Спосіб застосування: нанести гель на очищену шкіру. Залишити на 20 хвилин. Ретельно змити водою. Завершити процедуру кремом по типу шкіри.

Склад: Sodium Alginate, Water(Aqua), Glycerin, Soluble Collagen (Desamidocollagen), Sodium Hyaluronate, Aloe Vera Extract, Allantoin, Dimethyl Sulfone, Peg 40 Hydrogenated Castor Oil, Retinol (Vitamin A), Tocopheryl Acetate(Vitamin E), Linoleic Acid (Vitamin F), Urea, Phenonip®, Perfume.

Купити в інтернет-магазині