Напишіть нам в месенджери
КАРБОКСИТЕРАПІЯ ДЛЯ ТІЛА, 1500 МЛ
Опис:

Карбокситерапія для тіла усуває дряблість шкіри, покращує кровообіг, виводить зайву рідину та сприяє покращенню фізіологічного стану шкіри. Чинить потужну детоксикуючу дію. Рекомендовано використовувати у антицелюлітних програмах, для відновлення тонусу шкіри та зменшенню стрій після пологів та схуднення.

Спосіб застосування: Курс проведення 10-15 процедур один раз на тиждень. Через деякий час рекомендовано повторити курс.

Застереження щодо застосування: не рекомендовано обробляти за одну процедуру більше ніж 20% шкірного покриву. Не використовувати для обличчя і зони декольте.

Протипоказання: вагітність та період лактації, герпес, пошкодження шкірного покриву, дерматологічні захворювання, гострий процес запалення. Перед процедурою провести тест на алергічну реакцію. Тільки для професійного використання.

 

Гель- ексфоліатор

Гель містить в собі альфа-гідроксикислоти, що сприяють м’якій ексфоліації клітин з поверхні епідермісу та проникненню активних компонентів в дерму. Створений для проведення першої фази безін’єкційної карбокситерапії.

Спосіб застосування: нанести гель- ексфоліатор на очищену шкіру. Залишити на 5 хвилин.

Склад: Water (Aqua), Glycerin, Glycolic Acid, Pyruvic Acid, Malic Acid, Carbomer, Lactic Acid, Ascorbic Acid (Vitamin C), Citric Acid, Perfume.

 

Гель-активатор

Гель-активатор забезпечує ефект Бора (збільшення засвоєння кисню шкірою) за рахунок виділення вуглекислого газу та води. Створений для проведення другої фази безін’єкційної карбокситерапії. Сприяє покращенню кровообігу в капілярах, знімає набряклість. Покращується здатність шкіри приймати та транспортувати корисні складники.

Спосіб застосування: рясно нанести гель-активатор на гель-ексфоліатор на 20 хвилин. Після нанесення очікується відчуття легкого печіння. Ретельно змити водою.

Склад: Water(Aqua), Tylose, Sodium Hydrocarbonate, Nipaguard™ CMB.

Заспокоюючий гель

Заспокоюючий гель для завершення процедури безін’єкційної карбокситерапії. Закріплює ефект геля-ексфоліатора та геля-активатора. Активні компоненти на заключному етапі процедури глибоко проникають у шкіру. Екстракт алое, гіалуронова кислота заспокоюють та зволожують шкіру. Колаген та комплекс вітамінів сприяють підвищенню пружності шкіри, живлять її. У комплексі складники зменшують ерітему, стимулюють регенерацію клітин шкіри та вироблення міжклітинного матріксу.

Спосіб застосування: нанести гель на очищену шкіру. Залишити на 20 хвилин. Ретельно змити водою. Завершити процедуру кремом по типу шкіри.

Склад: Sodium Alginate, Water(Aqua),Glycerin, SolubleCollagen (Desamido-collagen), Sodium Hyaluronate,Aloe Vera Extract, Allantoin,Dimethyl Sulfone, Peg 40 Hydrogenated CastorOil, Retinol (Vitamin A),Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Linoleic Acid (Vitamin F), Urea, Phenonip®, Perfume.