Напишіть нам в месенджери
SKINTER ULTRA K1 O2, 1000 МЛ
Купити в інтернет-магазині
Опис:

Багатоетапна (4-фазна) процедура – альтернативний засіб неінвазивної мезотерапії для активного оновлення шкіри з миттєвим довготривалим ефектом підтягнення.

Завдяки комплексному впливу компонентів процедури відбувається:
– відлущування рогового шару шкіри;
– відкриття шляхів для доступу активних речовин комплексної формули процедури;
– вирівнювання рельєфу шкіри;
– звуження пор та нормалізація діяльності шкірних залоз;
– покращення кольору обличчя;
– прискорення процесів оновлення епідермісу та ділення клітин базального шару шкіри;
– освітлення пігментацій та пригнічення синтезу меланоцитів.

При поетапному нанесенні шляхом взаємодії фруктових альфа гідроксикислот органічних, неорганічних та пероксидних компонентів, здійснюється активна стимуляція обміну речовин: насичення міжклітинного (позаклітинного) матриксу та клітин шкіри киснем та вуглекислим газом, що стимулює відновлення клітин, вироблення колагену та еластину, освітлення пігментованих ділянок шкіри та звуження пор. За рахунок посилення кровообігу шкіри, поліпшується мікроциркуляція та зміцнення капілярів, стимулюється рефлекторне покращення м’язового тонусу, підтягнення птозу овалу обличчя. Поживні та колагеновмісні компоненти надають заспокійливу та протизапальну дію, закріплюють ефект гідратації та наповнення шкіри, вирівнюють рельєф шкіри, усувають зморшки та прояви в’ялості шкіри.

Для досягнення максимального омолоджувального ефекту рекомендований курс до 10 процедур 1-2 рази на тиждень (в залежності від реакції шкіри на процедуру) в комплексі з масажем обличчя. Підтримуюча процедура один раз на місяць. Повторний курс через 6 місяців.

Купити в інтернет-магазині