Напишіть нам в месенджери
SKINTER ULTRA K1 O2, 1000 МЛ
Купити в інтернет-магазині
Опис:

Багатоетапна (4-фазна) процедура – альтернативний засіб неінвазивної мезотерапії для активного оновлення шкіри з миттєвим довготривалим ефектом підтягнення.
Завдяки комплексному впливу компонентів процедури відбувається:
– відлущування рогового шару шкіри;
– відкриття шляхів для доступу активних речовин комплексної формули процедури;
– вирівнювання рельєфу шкіри;
– звуження пор та нормалізація діяльності шкірних залоз;
– покращення кольору обличчя;
– прискорення процесів оновлення епідермісу та ділення клітин базального шару шкіри;
– освітлення пігментацій та пригнічення синтезу меланоцитів.

При поетапному нанесенні шляхом взаємодії фруктових альфа гідроксикислот органічних, неорганічних та пероксидних компонентів, здійснюється активна стимуляція обміну речовин: насичення міжклітинного (позаклітинного) матриксу та клітин шкіри киснем та вуглекислим газом, що стимулює відновлення клітин, вироблення колагену та еластину, освітлення пігментованих ділянок шкіри та звуження пор. За рахунок посилення кровообігу шкіри, поліпшується мікроциркуляція та зміцнення капілярів, стимулюється рефлекторне покращення м’язового тонусу, підтягнення птозу овалу обличчя. Поживні та колагеновмісні компоненти надають заспокійливу та протизапальну дію, закріплюють ефект гідратації та наповнення шкіри, вирівнюють рельєф шкіри, усувають зморшки та прояви в’ялості шкіри.

Для досягнення максимального омолоджувального ефекту рекомендований курс до 10 процедур 1-2 рази на тиждень (в залежності від реакції шкіри на процедуру) в комплексі з масажем обличчя. Підтримуюча процедура один раз на місяць. Повторний курс через 6 місяців.

Застереження при застосуванні: тільки для професійного користування. Після застосування рекомендовано утримуватися від прийняття сонячних ванн, солярію та використовувати засоби захисту від УФ-променів. Не допускати попадання в очі.

Протипоказання: підвищена чутливість або індивідуальна непереносимість компонентів, вагітність та період лактації, герпес, пошкодження шкірного покриву, дерматологічні захворювання, гострий процес запалення. Перед процедурою провести тест на алергічну реакцію.

1. Гель – AHA Multi stimulant (кислотний стимулятор) 250 мл.

Створений для проведення 1 фази процедури – поверхневого м’якого альфа гідроксикислотного пілінгу з метою відлущування рогового шару шкіри, стимуляції посилення кровообігу та відкриття шляхів для доступу активних речовин.

Склад: Alpha Complex Multi-Fruit System .
(Містить: Glycolic acid, Lactic acid, Citric acid, Ascorbic acid).

2. Гель – AHA deactivator (деактиватор) 250 мл.

Створений для деактивації гелю №1. Гель №2 насичує міжклітинний простір шкіри вуглекислим газом, забезпечуючи посилення кровообігу та засвоєння активних речовин.

Склад: Complex Acid Deactivator .

3. Гель – Оxygenator (оксигенатор) 250 мл.

Створений для посилення дії гелю №2. Гель №3 усуває гіпоксію, покращує лімфодренаж шкіри, насичує киснем, забезпечуючи покращення обміну речовин шкіри та рефлекторно – підшкірно-жирової клітковини. Сприяє посиленню синтезу колагену, освітлює шкіру.

Склад: Oxygengel .

4. Гель – Collagen Regenerant (колагеновий регенерант) 250 мл.

Створений для завершення комплексної процедури – надає заспокійливу дію, насичує колагеном та гіалуроновою кислотою, вітамінізує та закріплює ефект наповнення шкіри.

Склад: Regenerating Vitamin Collagen Gel .

Купити в інтернет-магазині