Напишіть нам в месенджери
ПОДАРУНКОВИЙ НАБІР “SALUTARE JUICE” №2
Купити в інтернет-магазині
Опис:

У подарунковий набір входять:

1. КОСМЕТИЧНИЙ КРЕМ «SALUTARE JUICE АЛОЕ КРЕМ ДЛЯ РУК» Відмінний засіб для догляду за сухою збезводненої шкірою рук і тіла. Активна формула крему надає Екстразволожувальний, заспокійливу, загоює, відновлює і підтримує гідро шкіри, сприяє зміцненню тургору шкіри, продовжуючи її молодість.

2. КРЕМ КОСМЕТИЧНИЙ «SALUTARE JUICE АЛОЕ КРЕМ ДЛЯ НІГ» Ідеальний засіб для догляду за сухою шкірою ніг і тіла. Активна Екстразволожувальний формула крему надає гидратирующее, заспокійливу і загоює, відновлює і підтримує гідро шкіри, пом’якшує загрубілі ділянки.

3. КРЕМ КОСМЕТИЧНИЙ «SALUTARE JUICE АЛОЕ КРЕМ ДЛЯ ОСОБИ» Ідеальний засіб для зволоження і догляду за шкірою обличчя та зони декольте. Активна формула крему надає гидратирующее, заспокійливу і загоює, відновлює гідробаланс шкіри. Низькомолекулярна гіалуронова кислота має глибоку проникаючу дію в нижні шари епідермісу, підвищує тургор, стимулює вироблення колагену, запобігає передчасному старінню, продовжуючи молодість шкіри.

Спосіб застосування: невелику кількість крему нанести на чисту шкіру, рівномірно розподілити крем, дочекатися повного всмоктування.

Купити в інтернет-магазині