Напишіть нам в месенджери
ПОДАРУНКОВИЙ НАБІР “SALUTARE JUICE” №3
Купити в інтернет-магазині
Опис:

У подарунковий набір входять:

1. КОСМЕТИЧНИЙ КРЕМ «SALUTARE JUICE АЛОЕ КРЕМ ДЛЯ РУК» Відмінний засіб для догляду за сухою збезводненої шкірою рук і тіла. Активна формула крему надає Екстразволожувальний, заспокійливу, загоює, відновлює і підтримує гідро шкіри, сприяє зміцненню тургору шкіри, продовжуючи її молодість.

2. КРЕМ КОСМЕТИЧНИЙ «SALUTARE JUICE АЛОЕ КРЕМ ДЛЯ НІГ» Ідеальний засіб для догляду за сухою шкірою ніг і тіла. Активна Екстразволожувальний формула крему надає гидратирующее, заспокійливу і загоює, відновлює і підтримує гідро шкіри, пом’якшує загрубілі ділянки.

3. КРЕМ КОСМЕТИЧНИЙ «SALUTARE JUICE» ГЕЛЬ З СОКОМ АЛОЕ 99,6%, гіалуронової КИСЛОТОЮ І Д-пантенол Універсальне зволожуючий засіб для догляду за шкірою обличчя і тіла. Активна формула надає заспокійливу, загоює і відновлює тургор сухої шкіри. Низькомолекулярна гіалуронова кислота має глибоку проникаючу дію в нижні шари епідермісу, стимулює вироблення колагену і запобігає передчасному старінню, продовжуючи молодість шкіри.

Спосіб застосування: невелику кількість засобу нанести на чисту шкіру, рівномірно розподілити, дочекатися повного всмоктування.

Купити в інтернет-магазині