Напишіть нам в месенджери
СИРОВАТКА ДЛЯ ПРОБЛЕМНОЇ ШКІРИ, 30 МЛ
Купити в інтернет-магазині
Опис:

Активний склад: чинить протизапальну дію;зменшує прояви акне та комедонів; нормалізує діяльність шкірних залоз; освітлює шкіру з проявами постакнета гіперпігментації.

При місцевому застосуванні на шкіру сироватка виявляє антибактеріальну, противугреву та депігментуючу дії.

Активний склад містить компоненти натурального походження: натрієві солі ефірів молочної кислоти – лауринової жирної кислоти та капринової кислоти, завдяки яким чинить високу активність проти різних видів мікроорганізмів. Ефективно діє проти пропіонової бактерії, яка викликає акне.

В комплексному догляді завдяки вітамінам А, Е, В5 сироватка сприяє нормалізації процесів кератинізації волосяного фолікула; уповільнює утворення жирних кислот, що сприяють виникненню акне. Антибактеріальна дія проявляється як на поверхні шкіри, так і в сальних залозах.

Ефірні олії шавлії, чайного дерева та бергамоту та екстракти причепи, ромашки, календули та кропиви посилюють антимікробну та протизапальну дію, проявляють в’яжучий ефект та зменшують гіперсекрецію шкірних залоз. Також при регулярному застосуванні сироватки пригнічується ріст і активність меланоцитів, які викликають гіперпігментацію.

Спосіб застосування: невелику кількість наносити 2 рази на день вранці і ввечері на очищену шкіру обличчя, уникаючи області навколо очей, або точково на проблемні ділянки. Через 10-15 хв при необхідності нанести крем (гель або ін. засіб) за типом шкіри.

Для отримання максимального результату рекомендо-вано застосовувати сироватку в комплексному догляді. Рекомендований курс застосування 3-4 тижні. Повторний курс через 1-2 місяці.

Об’єм: 30 мл

Купити в інтернет-магазині